Pomůžeme vám
s výběrem i financováním

Spolupracujeme s kvalitními a ověřenými výrobci nových strojů a zemědělské techniky. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného stroje i s jeho financováním. Vyberte si z nabídky výrobců, za kterými stojíme.

Kompletní sortiment 40 funkčních, spolehlivých a hospodárných modelů s výkonem od 39 k do 265 k garantuje nejvyšší kvalitu a spoleh.

Ucelený výrobní program firmy New Holland kompletní řada traktorů, sklízecí mlátičky, řezačky, manipulační technika a lisy.

Tradice, dlouholetá zkušenost se zpracováním půdy a odvaha k zavedení nových řešení představují dobrý základ pro budoucnost.

Technika specializující se na ochranu rostlin. Široká paleta návěsných, nástavbových a samojízdných postřikovačů.

Dopravní technika od Českého výrobce přepravníky zvířat, přepravníky balíků, kontejnerové nosiče, návěsy a přívěsy, vozy s výměnným systémem

Zatloukače Wrag mají mnohostrannou použitelnost, kvalita zpracování překonává konkurenci.

DEVELON je značka stavebních strojů se zaměřením na inovace a pokrok.

Zemědělské a stavební stroje - smykem řízené a pásové nakladače, bagry, teleskopické manipulátory, příslušenství značky Doosan Bobcat. Půjčovna zemědělské a stavební techniky Bobcat.

Stroje pro sklizeň pícnin - žací stroje, shrnovače, obraceče apod.

  • SaMASZ je 39 let zkušeností s konstrukcí a vývojem strojů.
  • SaMASZ vyrobil již více než 140 000 strojů a zaměstnává přes 1 000 lidí.

 

Nejstabilnější postřikovače na světě. Výkonnost a spolehlivost díky silným a širokým ramenům. Každá kapka zasáhne to správné místo! Intuitivní použití v příjemném prostředí.

registrace pro předváděcí stroj

Luční smyky, luční brány...

Zpracování půdy, údržba luk a pastvin, setí...

Perzl Maschinenbau je zkušená firma specializovaná na zemědělskou a lesnickou techniku.

Baličky píce nesené a tažené, rozdružovače balíků, manipulační vidle. Jednoduchá, lehká a přitom robustní konstrukce dovoluje bezpečné balení balíků až do 1200 kg.

HE-VA - všestranné a vysoce efektivní řešení pro vaše pozemky. Hloubkové kypřiče, plecí brány, podmítače, polní válce, přísev trav a hnojení, secí kombinace

Western - dlouhodobé zkušenosti s výrobou traktorových přívěsů, návěsů, fekálů, rozmetadel hnoje a přepravníků dobytka.

Kvalita a spolehlivost. Zdvihací a vysokozdvižné zařízení do TBZ (tříbodového závěsu) traktoru. Mulčovače čelní / zadní / kombinované. Nakladače do TBZ traktoru.

Roto-Grind - Nejvšestrannější drtič na trhu.

Široký sortiment svářecí techniky včetně příslušenství od českého výrobce.

Profesionální elektrocentrály MEDVED s benzínovými motory VANGUARD, BRIGGS a HONDA - elektrocentrály poháněné vývodovým hřídelem traktoru.

Kompletní poradenství a zpracování v oblasti dotací.

Pravděpodobně většina čitatelů tohoto textu technologii a důvody Stripp Till znají. Aktivní zpracování není často využívané a zkušenosti ukazují, že pro ty co páskové zpracování využívají je aktivní zpracování frézou výhodné.

SUIRE (EUROTECHNICS AGRI) je francouzský výrobce zastýlačů, rozebíračů (odvíječů) balíků v provedení neseném na traktoru, na nakladači nebo na manipulátoru nebo v provedení taženém. Dále se zabývá výrobou vertikálních a horizontálních mulčovačů a dalších strojů.

Mokro a KOLEJE v půdě? Zapadává Vám technika? Děláte KOLEJE v půdě? Ničí Vaše technika půdu??

Regulujte tlak v pneumatikách a šetřete palivo a půdu.

Nízký tlak na orné půdě a louce: ➢ Zdravější a provzdušněná půda. ➢ Nižší spotřeba nafty. ➢ Vyšší plošný výkon. ➢ Vyšší komfort pro techniku a řidiče.

Vyšší tlak na silnici: ➢ Nižší opotřebení pneu. ➢ Nižší spotřeba nafty. ➢ Vyšší bezpečnost jízdy

Cisterny, kejdovače

Ve výrobním programu strojů Maschio Gaspardo najdeme rotavátory, rotační brány, mulčovače, příkopová ramena, secí stroje, přesné secí stroje, sázecí stroje, či pasivní kultivátory pro zpracování půdy.

Silážní a senážní lisy, mačkání a šrotování, uskladnění zrna, kompostovací technologie, silážní program, silážní vaky a příslušenství, uskladnění průmyslových prooduktů, překládání krmiva

Nejprodávanější malotraktor na českém a slovenském trhu. Traktory od 20 - 90 HP

SMYKEM ŘÍZENÉ NAKLADAČE jednoduché a robustní konstrukce. Tradice výroby Locust (dříve UNC) sahá až do roku 1981.

Máte zájem o spolupráci?

Obraťte se na nás

Aleš Halada

+420 602 816 858
halada@newia.cz

Svatopluk Hudec

+420 602 169 736
hudec@newia.cz

David Steidl

+420 725 810 055
steidl@newia.cz