Pomůžeme vám
s výběrem i financováním

Spolupracujeme s kvalitními a ověřenými výrobci nových, stavebních strojů. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného stroje i s jeho financováním. Vyberte si z nabídky výrobců, za kterými stojíme.

Develon Develon

Develon

Přední výrobce těžké stavební techniky. Stroje vynikají vysokou kvalitou, výkonností a samozřejmě spolehlivostí.

Locust Locust

Locust

Locust, výrobce nakladačů, získal uznání v české stavební komunitě díky svým smykem řízeným strojům. S motory Perkins a německou hydraulikou Rexroth-Bosch jsou tyto stroje vysoce produktivní a konkurenceschopné. Jejich vynikající kinematika a dynamika umožňují precizní manévrování a dokonce "tančení" na dvou kolech. Ověření dodavatelé
stavební techniky a příslušenství

Zemědělské a stavební stroje - smykem řízené a pásové nakladače, bagry, teleskopické manipulátory, příslušenství značky Doosan Bobcat. Půjčovna zemědělské a stavební techniky Bobcat.

Stavební stroje Radlinger nabízejí špičkové příslušenství pro rypadla a nakladače, zaměřené na inovaci, efektivitu a dlouhou životnost. Díky vlastnímu vývoji a výrobě z kvalitních materiálů zajišťují rychlé dodávky a individuální řešení. S 30 lety zkušeností a ročním prodejem 25 000 kusů jsou jedním z největších dodavatelů v Německu.

Skalapp je plně vybavená automatická váha pro kolové nakladače a vysokozdvižné vozíky s uživatelským rozhraním v tabletu. Nabízí pokročilé funkce, špičkové komponenty a snadné použití. Šetří čas i peníze, zvyšuje bezpečnost provozu a zabraňuje přetížení vozidel.


Proč my?

Proč spolupracovat s námi

Jsme regionální firma se zaměřením na servis a prodej nové i použité zemědělské techniky a náhradních dílů. Chceme být kvalitním partnerem všem, kteří mají chuť s námi spolupracovat.

Osobní přístup
Zakládáme si na osobním přístupu a záleží nám na vašich cílech
Přívětivé ceny
Máme nízké ceny, které kalkulujeme z cen nákupních
Znalost v oboru
Disponujeme rozsáhlými zkušenostmi, rádi vám poradíme
Postaráme se o vás
Nabízíme kompletní služby od výběru stroje přes financování až po následný servisMáte zájem o stavební stroje?

Obraťte se na nás


Jiří Čížek

+420 724 873 577
cizek@newia.cz