Financování zemědělských strojů

Nejčastější způsoby od nás:

  1. Úvěrové financování (v Kč i v €), profinancování včetně DPH, splátky měsíčně, čtvrtletně, pololetně nebo ročně.
  2. Vlastní splátkový prodej – jsme kapitálově silní a můžeme tedy nabídnout vlastní splátkový prodej.
  3. Pronájem techniky v délce trvání od několika dnů až do několika měsíců.
  4. Leasingové financování, zejména operativní leasing.

 

Naši partneři

ČSOB Leasing, a.s.

Simona Langášová, GSM: +420 606 757 808, langasova@csobleasing.cz

Oberbank Leasing spol. s r.o.

Dipl.Ing. Petr Kalina, Prokurista společnosti, GSM: +420 606 741 971, petr.kalina@oberbank.at

Komerční banka, a. s.

JIŘÍ FORST, Relationship Manager – Corporate, Corporate Division Midwest, Corporate Banking, GSM: +420 602 456 187, jiri_forst@kb.cz

UniCredit Leasing CZ, a.s.

Ing. Hana Neubauerová, Obchodní zástupce, GSM: +420 604 731 314; Hana.Neubauerova@unicreditleasing.cz

Erste Leasing, a.s.

Libor Kůs, Obchodní manažer, GSM: +420 603 802 480, ikus@ersteleasing.cz

Agroteam CZ s.r.o.

Ing. Michal Weber, Dotační poradenství PRV, OPŽP, provozní poradenství, GSM: +420 702 062 070,

weber@agrotem.cz

Potřebujete poradit?

Prodejce zatloukačů Wrag

Aleš Halada
+420 602 816 858
halada@newia.cz


Svatopluk Hudec

Svatopluk Hudec
+420 602 169 736
hudec@newia.cz


David Steidl

David Steidl
+420 725 810 055
steidl@newia.cz


Nebo nám napište:

Jméno: *
Váš email: *
Telefon: *
Předmět dotazu: *
Dotaz:
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Zásady ochrany osobních údajů


 



Prodej a servis zemědělské techniky

01deutz-fahr.jpg02kockerling.jpg03Maschio.jpg04new-holland.png04wtc_pisecna.jpg05LELY.gif06Biso-logo.png07temak.jpg08agrio.jpg09cemo.jpg11agroteam.png12roto_grind.jpg13ilmer.jpg