Náš tým vám pomůže s financováním zemědělské techniky

Jak to funguje

Financování zemědělských strojů

Potřebujete pomoct s financováním strojů?

Rádi vám pomůžeme s financováním zemědělské techniky. Na výběr máte hned několik možností financování. Společně probereme vaše cíle a na základě toho vám doporučíme vhodný model financování.

 

Úvěrové
financování

V korunách i eurech. Profinancování včetně DPH. Vyberte si měsíční, čtvrtletní, pololetní nebo roční splácení.

Vlastní
splátky

Jsme kapitálově silní a díky tomu vám můžeme stroje financovat a vám nabídnout vlastní splátkový prodej.

Pronájem
strojů

Techniku si od nás můžete rovněž pronajmout. A to v délce trvání od několika dnů až do několika měsíců.

Leasingové
financování

Poslední možností je leasingové financování, přičemž většinou se jedná o operativní leasing.

Naši partneři pro financování

ČSOB Leasing, a.s.

Simona Langášová, GSM: +420 606 757 808, langasova@csobleasing.cz

 

Oberbank Leasing spol. s r.o.

Dipl.Ing. Petr Kalina, Prokurista společnosti, GSM: +420 606 741 971, petr.kalina@oberbank.at

Komerční banka, a. s.

JIŘÍ FORST, Relationship Manager – Corporate, Corporate Division Midwest, Corporate Banking, GSM: +420 602 456 187, jiri_forst@kb.cz

UniCredit Leasing CZ, a.s.

Ing. Hana Neubauerová, Obchodní zástupce, GSM: +420 604 731 314; Hana.Neubauerova@unicreditleasing.cz

Erste Leasing, a.s.

Hana Stachová, Obchodní manažer, GSM: +420 734 680 487, hstachova@ersteleasing.cz

Agroteam CZ s.r.o.

Ing. Michal Weber, Dotační poradenství PRV, OPŽP, provozní poradenství, GSM: +420 702 062 070, weber@agrotem.cz

Prodejce zatloukačů Wrag

Aleš Halada
+420 602 816 858
halada@newia.cz


Svatopluk Hudec

Svatopluk Hudec
+420 602 169 736
hudec@newia.cz


David Steidl

David Steidl
+420 725 810 055
steidl@newia.cz


Nebo nám napište:

Jméno: *
Váš e-mail: *
Telefon: *
Předmět dotazu: *
Dotaz:
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Zásady ochrany osobních údajů



Spolehliví partneři a dodavatelé