Pomůžeme vám

Potřebujete pomoct s financováním strojů?

Rádi vám pomůžeme s financováním zemědělské techniky. Na výběr máte hned několik možností financování. Společně probereme vaše cíle a na základě toho vám doporučíme vhodný model financování.

Úvěrové financování

V korunách i eurech. Profinancování včetně DPH. Vyberte si měsíční, čtvrtletní, pololetní nebo roční splácení.

Vlastní splátky

Jsme kapitálově silní a díky tomu vám můžeme stroje financovata vám nabídnout vlastní splátkový prodej.

Pronájem strojů

Techniku si od nás můžete rovněž pronajmout. A to v délce trvání od několika dnů až do několika měsíců.

Leasingové financování

Poslední možností je leasingové financování, přičemž většinou se jedná o operativní leasing.

Spolupracují s námi

Naši partneři pro financování

Erste Leasing, a.s.

Hana Stachová
Obchodní manažer
+420 734 680 487
hstachova@ersteleasing.cz

UniCredit Leasing CZ, a.s.

Ing. Hana Neubauerová
Obchodní zástupce
+420 604 731 314
Hana.Neubauerova@unicreditleasing.cz

Oberbank Leasing spol. s.r.o.

Dipl. Ing. Petr Kalina
Prokurista společnosti
+420 606 741 971
petr.kalina@oberbank.at

Komerční banka, a.s.

Jiří Forst
Relationship Manager
+420 602 456 187
jiri_forst@kb.cz

ČSOB Leasing, a.s.

Simona Langášová
+420 606 757 808
langasova@csobleasing.cz

Agroteam CZ s.r.o.

Ing. Michal Weber
Dotační poradenství PRV, OPŽP, provozní poradenství
+420 702 062 070
weber@agroteam.cz

Spolupracujeme

Spolehliví partneři a dodavatelé

Deutz Fahr
New Holland
Kockerling
Agrio
WTC Písečná
Wrag
Lely
DOOSAN
Bobcat
SaMASZ
Perzl Maschinenbau
Temak
HE-VA
WESTERN
Ilmer
Roto Grind
THALER
Zocon
CFS
ALFAIN
MEDVED
Agro Team CZ
N.O.P.O.Z.M
AGRIFAC
SMS
FALC
SUIRE
TerraCare
MEPROZET
MASCHIO GASPARDO
EURO BAGGING

Nenašli jste odpověď?

Napište nám

Aleš Halada

+420 602 816 858
halada@newia.cz

Svatopluk Hudec

+420 602 169 736
hudec@newia.cz

David Steidl

+420 725 810 055
steidl@newia.cz