Obchodnice / obchodník

4. srpen 2022
Fascinuje vás zemědělská technika? Láká vás dozvědět se o ní více? Chcete dodat sílu zemědělským firmám či zemědělcům?

Nabízíme práci:

Obchodnice / obchodníka

Stanete se odborníkem na techniku. Budete pomáhat klientům správně volit techniku z opravdu široké škály možností. Budete pravidelně navštěvovat a informovat klienty a také se účastnit výstav se zemědělskou technikou či stroji. K tomu budete potřebovat různá školení, která Vám zajistíme.


Předpokladem, aby Vás to bavilo a abyste byl úspěšný(á) je, že se zajímáte o pozemní techniku. Vaší výhodou budou dobré výsledky z předchozích činností (zaměstnání, u absolventů brigáda nebo praxe). Řidičský průkaz skupiny B (skupina T je výhodou). Uživatelské znalosti PC.


Chceme, abyste byl úspěšný, a proto Vás maximálně podpoříme. Absolventům škol nabízíme postupné zaškolení a získávání praxe. K Vaší práci dostanete respekt kolegů za dobré výsledky, služební vozidlo, telefon, PC, technickou podporu, tzn., pokud byste si nevěděl(a) rady, máte vždy možnost na koho se obrátit. Záleží, co umíte nebo co se naučíte. Snadno si vypočítáte Váš plat podle jasných pravidel.

ZAUJALI JSME VÁS? PŘIDEJTE SE K NÁM!

Kontaktujte Ivanu Vacíkovou na tel: +420 773 747 610 nebo pošlete životopis na vacikova@newia.cz. Případně můžete využít kontaktní formulář na stránce Kariéra.