Hledáte práci ve Staňkově? Přidejte se k nám

Volná místa

Technik prodeje náhradních dílů

21. květen 2019

Hledáme do svého kolektivu schopného člověka

TECHNIK PRODEJE NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Ženy, nebojte se zemědělské techniky. Máte šanci uspět, od nás dostanete maximální podporu.

Firma Newia, s.r.o. servisuje a prodává zemědělskou techniku, zajišťuje dodávky nové techniky, dodávky použité techniky, dodávky náhradních dílů, odborné poradenství  a opravy.

Naše výjimečnost spočívá v přístupu. Zákazníky nevnímáme jako odběratele, kteří u nás nakoupí a odejdou, ale jako dlouhodobé partnery, se kterými sdílíme cíle a rizika.

Jsme malá firma a díky tomu  u nás naleznete přátelské a rovné vztahy. Všichni členové NEWIE mají společný cíl.

Co požadujeme:

-        Dobré výsledky z předchozích činností  ( zaměstnání, u absolventů brigáda nebo praxe)

-        Řidičský průkaz skupiny B.,

-        Uživatelská znalost PC

Co bude Vaším úkolem:

-        Pomáhat klientovi správně vybrat náhradní díly či jiné zboží

-        Správně a včas zajistit dodávku náhradních dílů či jiného zboží

-        Hledat řešení pro jejich technické otázky

-        Zajišťovat objednání a dodání materiálu a zboží

Co nabízíme:

-        Přátelské pracovní prostředí a uznání za Vaší píli a snahu

-        Respekt kolegů za dobré výsledky

-        PC,telefon

-        Mzda od 22 000,- Kč - 35 000,- Kč - snadno si vypočítáte Váš plat podle jasných pravidel

Posílejte, prosím, Vaše životopisy na vacikova@newia.cz nebo kontaktujte paní Ivanu Vacíkovou na tel: +420 773 747 610

 www.newia.cz

Spolehliví partneři a dodavatelé

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg