Hledáte práci ve Staňkově? Přidejte se k nám

Volná místa

Obchodnice / obchodník (prodejce strojů a techniky)

21. květen 2019

Hledáme do svého kolektivu schopného člověka

OBCHODNICE / OBCHODNÍKY (PRODEJCE STROJŮ A TECHNIKY)

Ženy, nebojte se zemědělské techniky. Máte šanci uspět, od nás dostanete maximální podporu.

Firma Newia, s.r.o. servisuje a prodává zemědělskou techniku, zajišťuje dodávky nové techniky, dodávky použité techniky, dodávky náhradních dílů, odborné poradenství  a opravy.

Naše výjimečnost spočívá v přístupu. Zákazníky nevnímáme jako odběratele, kteří u nás nakoupí a odejdou, ale jako dlouhodobé partnery, se kterými sdílíme cíle a rizika.

Jsme malá firma a díky tomu  u nás naleznete přátelské a rovné vztahy. Všichni členové NEWIE mají společný cíl.

Co požadujeme:

-        Dobré výsledky z předchozích činností  ( zaměstnání, u absolventů brigáda nebo praxe)

-        Přínosem bude všeobecná znalost zemědělství

-        Řidičský průkaz skupiny B.,

-        Uživatelská znalost PC

Co bude Vaším úkolem:

-        Pomáhání klientům správně volit stroj či techniku z opravdu široké škály možností

-        Hledání řešení pro jejich otázky v oblasti techniky

-        Pravidelné navštěvování a informování klientů

-        Účastnit se výstav se zemědělskou techniku, organizovat výstavy

-        Výsledkem Vaší práce budou uzavřené smlouvy na dodávky strojů a techniky

Co nabízíme:

-        Přátelské pracovní prostředí a uznání za Vaší píli a snahu

-        Respekt kolegů za dobré výsledky

-        Služební vozidlo, tel, PC

-        Pravidelné technické školení a rozšiřování znalostí o technice

-        Mzda od 22 000,- Kč – 50 000,- Kč -  snadno si vypočítáte Váš plat podle jasných pravidel

Posílejte, prosím, Vaše životopisy na vacikova@newia.cz nebo kontaktujte paní Ivanu Vacíkovou na tel: +420 773 747 610

www.newia.cz

Spolehliví partneři a dodavatelé

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg